Wynajem 3 sypialnie, Capraia, Wyspa Elba, Włochy, CAPRAIA ISOLA. Via De Mari, s.n.

Wynajem - Cod. 23628

  • Typologia: 3 sypialnie
  • Obszar: 70 m²
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 piani

Kamienica charakterystyczny, niezależne, w pełni odrestaurowany i wyposażony, panoramiczny, na masywnych murach Fort St George, w zabytkowym centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru do sklepów i restauracji, ale cicho, bo w prywatnej alkowie.
Poprzedzone tarasem, na 2 piętrach, z częścią dzienną na parterze i dwie sypialnie na piętrze. Duża łazienka z prysznicem.
Nadaje przyjemny pobyt przez cały rok, nie tylko na lato zatoczek i pięknych zatok i morze bez porównania (jesteśmy w środku archipelagu Tuscan Parku, obszar chroniony), ale możliwość unikalnych doświadczeń w "Wyspa, że ​​turystyka nie wpłynęło: trekking w bajecznym wnętrzu Morza Śródziemnego, rzadkich gatunków flory i fauny, w szkole divig, wszelkiego rodzaju połowów, wynajem łodzi, wycieczki po wyspie, wycieczki w Korsyka kuchni. Idealny pobyt dla nauki, koncentracja, relaks, miejsce, w którym czas zdaje się stać w miejscu.
Wiosenne kwiaty-Magnificent
Wynajem przez cały rok na krótki lub długi okres, ceny wahają się w zależności od pór roku. Boarding Codzienny Toremar z Livorno, Porto Medici.

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych*
Anuluj
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB