Sud Sardegna

View listings

Wykazy domów na sprzedaż w Sud Sardegna

Prowincja Południowa Sardynia została założona dopiero w 2016 r., Co czyni ją najmłodszą prowincją Włoch i jest jedną z niewielu włoskich prowincji, która nie wzięła swojej nazwy ze swojej stolicy, która w tym przypadku jest reprezentowana (tymczasowo ) z Carbonia. Terytorium tej prowincji jest w przeważającej mierze płaskie i znajduje tylko kilka górskich masywów na zachodzie, wschodzie i północy, które wyznaczają jej granice. Ta nowa prowincja graniczy z prowincjami Nuoro, Cagliari i Oristano. Specyfiką tej prowincji jest wysoka obecność sztucznych jezior, aż siedem można policzyć.
Po tym krótkim wstępie na temat tej prowincji, opowiem o najciekawszych miejscach z punktu widzenia turysty i nieruchomości.

- Pierwszym miejscem, z którym chcę z tobą porozmawiać, jest Iglesias, miasto mające około 27 mieszkańców, położone w regionie "Iglesiente" (historycznym podregionie południowo-zachodniej Sardynii), do którego, między innymi, nadaje swoją nazwę. Z biegiem lat gmina ta miała duże znaczenie strategiczne, aby być jednym z królewskich miast Sardynii w okresie hiszpańskiej dominacji. Dziś jest to, między innymi, siedziba biskupa diecezji Iglesias. Chociaż to miasto znajduje się 200 metrów nad poziomem morza, to tylko osiem kilometrów od wybrzeża, jeden z kluczowych elementów regionu Iglesiente. Musisz wiedzieć, że wśród jaskiń, zatoczek i wybrzeży interesujących turystów miejsc wartych odkrycia jest około trzydziestu! Co więcej, ze względu na historię i historię jej ważności, Iglesias jest pełen religijnej, cywilnej i militarnej architektury, którą relacjonują w okresie hiszpańskiej dominacji. Od rzeczywistego punktu nieruchomości widzenia, zakup nieruchomości w Iglesias jest możliwe, pomimo liczba ofert nie jest bardzo wysoki: jest to kwadrat willa 200 metrów można zakupić € 470.000 cenę i trzy-pokojowe mieszkanie w cenie 140.000 zł.

- Drugim miejscem, z którym chcę z tobą porozmawiać, jest Carbonia, stolica prowincji południowej Sardynii. Ta gmina z 29 tysiącami mieszkańców jest dziewiątym pod względem liczby mieszkańców całego regionu i najludniejszych w prowincji. Historia Carbonii jest naprawdę bardzo interesująca i zasługuje na słowa. Ta gmina urodziła się w latach trzydziestych XX wieku, kiedy faszystowski reżim zaspokajający potrzeby energetyczne Włoch zbudował obok kopalni Serbariu małą wioskę, w której wysyłano robotników, którzy mieli zajmować się wydobyciem i przetwarzaniem węgla. Stąd nazwa tej gminy. Po epoce węgla, Carbonia stała się ważnym ośrodkiem usług w południowo-zachodniej Sardynii, a dziś żyje głównie dzięki sektorowi trzeciemu i przemysłowi. Do tej pory, niestety, nadal nie można kupić nieruchomość w Carbonia, jednak ta wspólna zasługuje na odkrycie, ponieważ jest bogata w historii, budynki i budowle, iż Echo Węgla i II wojnę światową.

- Trzecie miejsce, z którym chcę z tobą porozmawiać, to Villasimius, miasto liczące zaledwie 4 tysiące mieszkańców. Jest to jedna z najpopularniejszych gmin na południu Sardynii, dzięki licznym atrakcjom turystycznym, które każdego roku przyciągają tysiące turystów wiosną i latem. Terytorium tej gminy położone jest pomiędzy górami Sette Fratelli aż do wybrzeża cypla Capo Carbonara. Ponadto dwie wyspy należą również do terytorium gminy: wyspy kapusty i wyspy Serpentara. Jak już wspomniano, miasto to żyje głównie dzięki turystyce dzięki cudownym piaszczystym plażom i krystalicznie czystemu morzu. W tej gminie przyroda jest absolutnie królem. Z punktu nieruchomości widzenia, zakup nieruchomości w Villasimius jest możliwe ze względu na dużą liczbę ofert sprzedaży: dwupokojowe mieszkanie w cenie 150.000 euro, za trzypokojowym cena wynosi € 165.000, do willi cena waha się znacznie na podstawie wielkości i lokalizacji, ale średnia cena wynosi około 800 000 EUR.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 38569

Sprzedaż 4 sypialnie, Włochy, Sud Sardegna, Sestu, Via Iglesias

850,167.50PLN
Sprzedaż
4 sypialnie

120 m²
Sestu, przez Iglesias, w ostatnim kondominium, na czwartym piętrze z windą, apartament składający się z wejścia, salonu z kominkiem, kuchni, dwóch syp...
Cod. 33872

Sprzedaż Willa, Włochy, Sud Sardegna, Sardara, Via Umberto I - 09030 Sardara

2,711,345.00PLN
Sprzedaż
Willa

400 m²
Piękna willa w stylu wolności, położona w historycznym centrum Sardary (Południowa Sardynia), słynnej "autentycznej włoskiej wiosce", znanej ze swoich...
Cod. 22900

Sprzedaż Willa, Włochy, Sud Sardegna, Portoscuso, via delle ginestre snc

2,113,930.00PLN
Sprzedaż
Willa

317 m²
To pojedynczy wolnostojący Piękny, znajduje się w przedniej części Zatoki Piotra (południowy-zachód Sardynia)
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB