Sud Sardegna

View listings

Wykazy domów na sprzedaż w Sud Sardegna

Prowincja Południowa Sardynia została założona dopiero w 2016 r., Co czyni ją najmłodszą prowincją Włoch i jest jedną z niewielu włoskich prowincji, która nie wzięła swojej nazwy ze swojej stolicy, która w tym przypadku jest reprezentowana (tymczasowo ) z Carbonia. Terytorium tej prowincji jest w przeważającej mierze płaskie i znajduje tylko kilka górskich masywów na zachodzie, wschodzie i północy, które wyznaczają jej granice. Ta nowa prowincja graniczy z prowincjami Nuoro, Cagliari i Oristano. Specyfiką tej prowincji jest wysoka obecność sztucznych jezior, aż siedem można policzyć.
Po tym krótkim wstępie na temat tej prowincji, opowiem o najciekawszych miejscach z punktu widzenia turysty i nieruchomości.

- Pierwszym miejscem, z którym chcę z tobą porozmawiać, jest Iglesias, miasto mające około 27 mieszkańców, położone w regionie "Iglesiente" (historycznym podregionie południowo-zachodniej Sardynii), do którego, między innymi, nadaje swoją nazwę. Z biegiem lat gmina ta miała duże znaczenie strategiczne, aby być jednym z królewskich miast Sardynii w okresie hiszpańskiej dominacji. Dziś jest to, między innymi, siedziba biskupa diecezji Iglesias. Chociaż to miasto znajduje się 200 metrów nad poziomem morza, to tylko osiem kilometrów od wybrzeża, jeden z kluczowych elementów regionu Iglesiente. Musisz wiedzieć, że wśród jaskiń, zatoczek i wybrzeży interesujących turystów miejsc wartych odkrycia jest około trzydziestu! Co więcej, ze względu na historię i historię jej ważności, Iglesias jest pełen religijnej, cywilnej i militarnej architektury, którą relacjonują w okresie hiszpańskiej dominacji. Od rzeczywistego punktu nieruchomości widzenia, zakup nieruchomości w Iglesias jest możliwe, pomimo liczba ofert nie jest bardzo wysoki: jest to kwadrat willa 200 metrów można zakupić € 470.000 cenę i trzy-pokojowe mieszkanie w cenie 140.000 zł.

- Drugim miejscem, z którym chcę z tobą porozmawiać, jest Carbonia, stolica prowincji południowej Sardynii. Ta gmina z 29 tysiącami mieszkańców jest dziewiątym pod względem liczby mieszkańców całego regionu i najludniejszych w prowincji. Historia Carbonii jest naprawdę bardzo interesująca i zasługuje na słowa. Ta gmina urodziła się w latach trzydziestych XX wieku, kiedy faszystowski reżim zaspokajający potrzeby energetyczne Włoch zbudował obok kopalni Serbariu małą wioskę, w której wysyłano robotników, którzy mieli zajmować się wydobyciem i przetwarzaniem węgla. Stąd nazwa tej gminy. Po epoce węgla, Carbonia stała się ważnym ośrodkiem usług w południowo-zachodniej Sardynii, a dziś żyje głównie dzięki sektorowi trzeciemu i przemysłowi. Do tej pory, niestety, nadal nie można kupić nieruchomość w Carbonia, jednak ta wspólna zasługuje na odkrycie, ponieważ jest bogata w historii, budynki i budowle, iż Echo Węgla i II wojnę światową.

- Trzecie miejsce, z którym chcę z tobą porozmawiać, to Villasimius, miasto liczące zaledwie 4 tysiące mieszkańców. Jest to jedna z najpopularniejszych gmin na południu Sardynii, dzięki licznym atrakcjom turystycznym, które każdego roku przyciągają tysiące turystów wiosną i latem. Terytorium tej gminy położone jest pomiędzy górami Sette Fratelli aż do wybrzeża cypla Capo Carbonara. Ponadto dwie wyspy należą również do terytorium gminy: wyspy kapusty i wyspy Serpentara. Jak już wspomniano, miasto to żyje głównie dzięki turystyce dzięki cudownym piaszczystym plażom i krystalicznie czystemu morzu. W tej gminie przyroda jest absolutnie królem. Z punktu nieruchomości widzenia, zakup nieruchomości w Villasimius jest możliwe ze względu na dużą liczbę ofert sprzedaży: dwupokojowe mieszkanie w cenie 150.000 euro, za trzypokojowym cena wynosi € 165.000, do willi cena waha się znacznie na podstawie wielkości i lokalizacji, ale średnia cena wynosi około 800 000 EUR.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 38569

Sprzedaż 4 sypialnie, Włochy, Sud Sardegna, Sestu, Via Iglesias

783,789.50PLN
Sprzedaż
4 sypialnie

120 m²
Sestu, przez Iglesias, w ostatnim kondominium, na czwartym piętrze z windą, apartament składający się z wejścia, salonu z kominkiem, kuchni, dwóch syp...
Cod. 34571

Sprzedaż Willa, Włochy, Sud Sardegna, Carloforte, via

2,457,286.00PLN
Sprzedaż
Willa

273 m²
Carloforte COMMON wyspie San Pietro SARDYNIA Villa pojedynczy przegląd, odnowiony metrów kwadratowych CA. 273 na trzech poziomach tak chętnie, studio ...
Cod. 33872

Sprzedaż Willa, Włochy, Sud Sardegna, Sardara, Via Umberto I - 09030 Sardara

2,499,653.00PLN
Sprzedaż
Willa

400 m²
Piękna willa w stylu wolności, położona w historycznym centrum Sardary (Południowa Sardynia), słynnej "autentycznej włoskiej wiosce", znanej ze swoich...
Cod. 22900

Sprzedaż Willa, Włochy, Sud Sardegna, Portoscuso, via delle ginestre snc

1,948,882.00PLN
Sprzedaż
Willa

317 m²
To pojedynczy wolnostojący Piękny, znajduje się w przedniej części Zatoki Piotra (południowy-zachód Sardynia)
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB