Sprzedaż Dom wiejski, Montecarotto, Ancona, Włochy, via San Pietro n. 43

Sprzedaż - Cod. 38593

  • Typologia: Dom wiejski
  • Obszar: 380 m²
  • Liczba pokoi: 15
  • Piętro: s1-T-1-2

W San Pietro di Montecarotto, w pobliżu historycznego centrum miasta, znajduje się dział sprzedaży składający się z budynku do użytku cywilnego, aneks (kat. Katastralny D10) o powierzchni około 47 metrów kwadratowych nadający się do użytku na dwóch poziomach i garaż o powierzchni około 18 metrów kwadratowych, wszystkie otoczone dużymi sądami o łącznej powierzchni 780 metrów kwadratowych.
Budynek do użytku cywilnego podzielony jest na trzy apartamenty i pomieszczenia pomocnicze:
- W piwnicy znajdują się dwa pomieszczenia piwniczne i duży magazyn o łącznej powierzchni około 94 metrów kwadratowych.
-Na parterze znajdują się dwa apartamenty z jedną z dwóch sypialni i jedna z jedną, każda z łazienką i kuchnią-salonem; na pierwszym piętrze znajduje się trzeci duży i jasny apartament, który zajmuje cały poziom i jest wyposażony w strych, do którego prowadzi wewnętrzna klatka schodowa. Całkowita powierzchnia apartamentów wynosi około 320 metrów kwadratowych.
Wszystko jest sprzedawane w stanie, w którym się znajduje, oraz z możliwością dodania gruntu przylegającego do nieruchomości opisanych powyżej do działki sprzedaży w sumie około 2,5 ha winnic, gajów oliwnych i gruntów ornych i wyposażonych w miejscową szopę narzędziową o powierzchni około 18 metrów kwadratowych , (cena oceniana osobno z zainteresowanymi stronami).
Montecarotto to małe miasteczko w regionie Marche, które znajduje się nieco ponad 30 km od lotniska w Marche, które wyróżnia się wysoką jakością produkcji wina, z której można dotrzeć do wielu miejsc o znaczeniu turystycznym i kulturalnym oraz gdzie można mieszkać Le Marche i jego osobliwości ziemi między górami, wzgórzami i morzem.

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB