Sprzedaż 3 sypialnie, Dorgali, Nuoro, Włochy, Via Piemonte 8b

Sprzedaż - Cod. 38660

  • Typologia: 3 sypialnie
  • Obszar: 70 m²
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1

Przytulny trzypokojowy apartament z ogrodem, miejscem parkingowym i schowkiem, 15 minut od plaży, w ciekawej wiosce, w otoczeniu przyrody, serdeczny i bogaty w tradycje na wschodnim wybrzeżu Sardynii - wyspa Nuraghi.
W centrum Dorgali (prowincja Nuoro), w cichej i uprzywilejowanej pozycji, 9 km od plaż i klifów Cala Gonone, znajduje się nieumeblowane mieszkanie NA SPRZEDAŻ z niezależnym wejściem o powierzchni 70 mkw. (753,5 sf), na ostatnim piętrze dwupiętrowego domu dwurodzinnego, z dużym ogrodem z przodu, podwórkiem i parkingiem, wszystko wspólne dla dwóch apartamentów. Budynek, którego historia sięga lat 50., został zbudowany z solidnych fundamentów i konstrukcji nośnych z kamieni, wewnętrznych ceglanych ścian i dwuspadowego dachu, nadającego się do montażu paneli słonecznych. Zauważ, że Sardynia to strefa niesejsmiczna.
Mieszkanie ma doskonałą ekspozycję; jest słoneczny, przestronny, z południowo-zachodnim balkonem. Jest dobrze rozplanowany i składa się z trzech przestronnych pokoi, wygodnej łazienki z prysznicem, przedpokoju z wbudowaną szafą, kuchni z funkcjonalnym nieotynkowanym ceglanym kominkiem, aneksu kuchennego oraz spiżarni / pomieszczenia gospodarczego, które prowadzi do wielopiętrowego poddasze użytkowe o wysokości 2,5 m (8,2 ft) w punkcie maksymalnego podniesienia dachu. Ościeżnice do okien i drzwi są z drewna.
Do nieruchomości przynależy również przestronna prywatna przechowalnia / pralnia o powierzchni około 10 mkw (107,7 sf.), Zaopatrzona w wodę i prąd, łatwo dostępna z poziomu terenu na podwórku. Nad nim, do krótkich schodów, znajduje się szeroki taras, również do wyłącznego użytku, odpowiedni do opalania, jedzenia na świeżym powietrzu lub wieszania prania.
Mieszkanie jest w dobrym stanie, nadaje się do zamieszkania i jest gotowe do wprowadzenia.
Trzypokojowy apartament znajduje się przy Via Piemonte 8b na skrzyżowaniu z główną ulicą miejscowości: Via La Marmora - Strada Statale 125 Orientale Sarda. To jest:
- 2 km na zachód od skrzyżowania z Nuoro (SS 129 Trasversale Sarda) i Olbia (SS 131);
- 230 m od przystanku autobusowego, łączącego Dorgali z Cala Gonone, Nuoro i innymi wioskami.
- 450 m (0,3 mil) od ratunkowej opieki medycznej (w Viale Kennedy); apteka znajduje się tuż obok domu przy Via La Marmora;
- 750 m od ratusza w Dorgali, zabytkowego centrum i ulicy handlowej (Corso Umberto);
- W promieniu 400 m znajdują się dwa supermarkety; 120 m (400 stóp) od poczty.
Dorgali można dojechać z lotnisk Olbia (na północy) i Cagliari (na południu), z możliwością bezpośrednich lotów międzynarodowych, z portów Olbia i Porto Torres (na północy), Arbatax (w centrum) i Cagliari (na południu). Znajduje się w odległości 30 km od Nuoro (36 000 mieszkańców), szóstego co do wielkości miasta na Sardynii, gdzie dostępne są wszystkie typowe usługi średniej wielkości miasta (szpital, uniwersytet, dworzec kolejowy itp.). Dorgali ma szerokopasmowe połączenie z Internetem.
Dorgali leży u podnóża Mont Bardia na wysokości 456 m (1496 stóp). Ponad 8000 osób zamieszkuje zarówno wioskę, jak i jej nadmorską dzielnicę: Cala Gonone. Obszar oferuje wiele możliwości rozrywki i rozrywki dla wszystkich gustów i potrzeb. Terytorium Dorgali, jedno z największych 227 kmq na Sardynii (2422 sf.), Charakteryzuje się różnorodnością naturalnych krajobrazów, które pozwalają na wszelkiego rodzaju zajęcia na świeżym powietrzu i na każdym poziomie trudności. Dorgali jest również atrakcyjnym centrum historyczno-kulturalnym i Eno-gastronomicznym, które utrwala starożytne tradycje Sardynii. Wydarzenia i coroczne festiwale ożywiają życie na wsi, z paradami w strojach, pieszo i konno, grami i konkursami, koncertami i tańcami, targami ulicznymi.

Sardynia jest jedną z pięciu niebieskich stref na świecie. Przyjdź i bądź częścią tej krainy długiego życia, zdrowego i dobrego życia!

ZAREJESTROWANE WIZYTY DLA to ogłoszenie

Wizyty z podziałem według kraju pochodzenia

Zmiana przedziału dat

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Anuluj
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB