Sprzedaż Dom wiejski, Perugia, Perugia, Włochy, Vocabolo Vallata 27

Sprzedaż - Cod. 27328

  • Typologia: Dom wiejski
  • Obszar: 382 m²
  • Liczba pokoi: 8
  • Piętro: 3

Ten typowy dom w Umbrii (historycznie specjalizuje się w Tabbacco), całkowicie odnowiony prawda lata, zachowując typowe oryginalny styl, polega na "jednej jednostki mieszkaniowej". Co to znaczy: nawet jeśli dom jest podzielony na 4 apartamenty (odpowiednio + -70, 97, 114 i 51 (prywatne mieszkanie) metrów kwadratowych (+ podwójny garaż 50m²) w sumie 382m², uważana jest za jedną jednostkę, ponieważ nie jest możliwość uzyskania dostępu do mieszkań od wewnątrz. Zaletą jest to, że można używać w domu, jak ten, który składa się korzyści podatkowych.

Cena do negocjacji. Cena zawiera: wartość firmy, certyfikaty, przejęcia, strony internetowej, bazy danych klienta, wszystkie meble, wszystkie meble basen, wszystkie meble ogrodowe, kuchnia, łóżko-wszystko i urządzenia łazienki.

Gospodarstwo święto ma wady prawne, takie jak F. E. Uproszczona księgowość, korzyści podatkowe, podatek od nieruchomości nie ma w domu, wiele ciekawych środki z UE, krajowym i regionu, ecc.

Mimo to, nie ma żadnych ograniczeń w domu, więc można również zakupić go jako własności prywatnej (w tym przypadku cena jest do negocjacji, nie w tym wartość firmy, ecc.).

Zapytanie o tę nieruchomość


REALIGRO FREE ADVERT
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych*
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB